سبد خرید 0

سبد خرید شما خالی است.

ماژول سیسکو X2 10 GB SR
0 (0)

0دیدگاه کاربران

در انبار موجود نمی باشد

ماژول سیسکو X2 10 GB SR

0 (0)

0دیدگاه کاربران

موجود در انبار

750,000 تومان

نقد و بررسی

ماژول سیسکو X2 10 GB SR

مزایای ماژول سیسکو X2 10 GB SR

یکی از مهم ترین مزایای ماژول سیسکو X2 10 GB SR میتوان به موارد زیر اشاره کرد

پشتیبانی از استاندارد ۱۰GBASE Ethernet
پشتیبانی از مدل “pay-as-you-populate”
تهیه گستره وسیع و انعطاف پذیر برای انتخاب محصول مناسب
پشتیبانی از شناسایی بر خط ماژول اصلی و سازگار با محصولات سیسکو

 

کاهش هزینه های شبکه با  ماژول سیسکو X2 10 GB SR

سیسکو با ارائه طیف وسیع ماژول های ۱۰ گیگ تمامی راه حل ها را برای شبکه های مختلف در نظر گرفته است . SFP های ۱۰ گیگ برای برخی از سوئیچ های سیسکو و کارت ماژول های شاسی های جدید ، X2 برای اغلب کارت ماژول های شاسی های سیسکو و برخی از سوئیچ های سیسکو و XENPAK ها برای شاسی های سیسکو و XFP  برای SPA های سیسکو.

مشخصات فنی  ماژول شبکه


Using 2000 MHz*km MMF (OM3), up to 300m link lengths are possible.
Using 4700 MHz*km MMF (OM4), up to 400m link lengths are possible.
Support 10GBASE Ethernet
Hot-swappable input/output device plugs into an Ethernet X2 port of a Cisco switch or router to link the port with the network
Provides flexibility of interface choice
Supports “pay-as-you-populate” model
Supports the Cisco quality identification (ID) feature that enables a Cisco switch or router to identify whether the module is certified and tested by Cisco
Has optical interoperability with respective 10GBASE Xenpak, 10GBASE XFP and 10GBASE SFP+ modules on the same link

cisco

نمایش کامل نقد و بررسی
دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش
برگشت به بالا Call Now Buttonتماس با ما
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.
× سوالی دارید ؟