ماژول فیبر نوری GLC-ZX-SMD
0 (0)

0دیدگاه کاربران

در انبار موجود نمی باشد

ماژول فیبر نوری GLC-ZX-SMD

0 (0)

0دیدگاه کاربران

1,280,000 تومان

نقد و بررسی

ماژول فیبر نوری GLC-ZX-SMD

ماژول فیبر نوری GLC-ZX-SMD

ماژول فیبر نوری GLC-ZX-SMD برای فواصل بلند 70 تا 100 کیلومتر میباشد که طول موج ان 1550nm یعنی طول موج extended wavwlenght به صورت plug-in ماژول فرستنده/گیرندهاست که بعد از اتصال در اپلینک سوئیچ شناخته میشود

ماژولی است که برای انقتال داده از طریق فیبرنوری به کار برده میشود.سرعت کار این ماژول گیگ میباشد و از نوع سینگل مود sigle mode است.با قابلیت سیف ریمو در هنگام روشن و خاموش بودن دستگاه

مشخصات فنی ماژول glc zx smD

Form Factor Sfp
تکنولوژی اتصال wired
طول موج 1550 nm
فاصله 70-100 km
نوع فیبر SMF
Connector Duplex LC

.table-container{width: 100%; overflow-y: auto; _overflow: auto; margin: 0 0 1em;}
 

نمایش کامل نقد و بررسی
دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش