ماژول سیسکو X2-10GB-LRcisco X2-10GB-LR
0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: cisco

در انبار موجود نمی باشد

ماژول سیسکو X2-10GB-LRcisco X2-10GB-LR

0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: cisco
ویژگی های محصول
  • نرخ انتقال : 10 Gbps
  • حداکثر فاصله : 10km کیلومتر
  • کانکتور : sc-duplex
  • سینگل مود
  • + موارد بیشتر - بستن
  • 12 ماه گارانتی شبکه گستران فرابورس
  • آماده ارسال فوری به سراسر ایران
  • ارسال با پیک در تهران و به صورت زمینی و هوایی به سرار کشور

1,200,000 تومان

نقد و بررسی

ماژول سیسکو X2-10GB-LR

ماژول سیسکو X2-10GB-LR ، یک ماژول فیبر نوری با سرعت انتقال  10g گیگ است . این ماژول اطلاعات و دیتا را تا حداکثر 10km کیلومتر و در حالت single-mode fiber یا SMF انتقال میدهد.

قیمت ماژول سیسکو X2-10GB-LR

ماژول cisco مدل X2-10GB-LR ، مناسب سوئیچ های 10 گیگ مانند : سوئیچ سیسکو WS-C3750E-48PD-SF میباشد . در واقع این ماژول هم مانند ماژول X2 10 GB SR در قسمت آپ لینک سوئیچ نصب میشود . این ماژول مانند دیگر ماژول های cisco  دازای قابلیت hot swappable میباشد . ویزگی hot swap،این امکان را میدهد که ماژول شبکه را به سوئیچ در حال کار متصل و یا جدا کرد .

کانکتور ماژول سیسکو X2 10GB LR ، از نوع SC Duplex و مود آن single-mode است . برای اتصال این ماژول به دیگر دستگاه ها بر حسب نیاز میتوان از پچ کورد فیبر نوری SC-SC مالتی مود داپلکس و یا پچ کورد فیبر نوری SC-LC مالتی مود داپلکس استفاده نمود .

سایز کور این ماژول G.652 و طول موج 1310nm نانومتر میباشد . قبل از استفده از پشتیبانی سوئیچ خود از این ماژول اطمینان حاصل کنید .

سوئیچ های سازگار با ماژول سیسکو X2-10GB-LR :

  • WS-C3750E-48PD-SF
  • 3750E-24PD
  • 3750E-24TD
  •  3750E-48PD
  • 3750E-48PD-F
  • 3750E-48TD
  • Catalyst 3560E-12D
  • 3560E-12SD-S
  • 3560E-24PD
  • 3560E-24TD
  • 4948 10 Gigabit Ethernet
  • Cisco ME 4924-10GE
  • Cisco 4500 WS-X4606-X2
  • Cisco 7600 WS-X6708-10G-3C
  • Cisco 6500 WS-X6708-10G-3CXL
  • Cisco 6500 WS-X6708-10G-3C
  • Cisco 3100 WS-CBS3110X-S-I
  • Cisco 6500 WS-X6716-10G-3C
نمایش کامل نقد و بررسی
برند

cisco

مدل محصول

X2-10GB-LR

نوع کانکتور

SC- duplex

نرخ انتقال

10 Gbps

حداکثر فاصله پشتیبانی شده

10 km

طول موج

1310 nm

قابلیت hot swappable

دارد

دمای کارکرد

0 تا 70 درجه سانتی گراد

وزن

0.2 Kg

گارانتی

12 ماه گارانتی شبکه گستران فرابورس

نمایش همه مشخصات کالا
دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش