سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TD-LCisco WS-C2960X-24TD-L Network Switch
0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: cisco شناسه محصول: 12345624

در انبار موجود نمی باشد

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TD-LCisco WS-C2960X-24TD-L Network Switch

0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: cisco شناسه محصول: 12345624
ویژگی های محصول
  • سری 2960X
  • 24 پورت 10/100/1000
  • دارای استک
  • دارای 2 پورت SFP 10G
  • + موارد بیشتر - بستن
  • 12 ماه گارانتی معتبر شبکه گستران فرابورس
  • آماده ارسال فوری با پیک به تهران و به سراسر کشور به صورت زمینی و هوایی
  • بسته بندی و ارسال توسط شبکه گستران فرابورس

35,000,000 تومان

نقد و بررسی اجمالی

سوئیچ سیسکو WS C2960X 24TD L دارای 24 پورت اترنت از نوع گیگ (10/100/1000) و 2 پورت آپلینک SFP 10G و همچنین پورت استک است…

نقد و بررسی

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TD-L

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TD-L یکی از بهترین گزینه ها برای شبکه ی هر سازمانی میباشد. این سوییچ از سری 2960X و مدل 24TDL سیسکو است و دارای 24 پورت 10/100/1000 است. به علاوه سوییچ 24TDL سیسکو دارای 2 پورت آپلینک از نوع SFP 10G و همچنین پورت استک است.

اگر در شبکه ی سازمان شما سوئیچی گیگ با پورت استک و قیمتی مناسب نیاز است، با ما همراه باشید تا به بررسی کامل، قیمت و خرید سوییچ سیسکو WS-C2960X-24TD-L بپردازیم.

مدت زمان مطالعه این مقاله: تنها 3 دقیقه

 

سوئیچ چیست؟

در شبکه های کامپیوتری تجهیزات مختلفی مانند سرور،روتر و همچنین سوئیچ وجود دارد که هر کدام برای هدفی خاص استفاده میشوند. یک سوییچ مسئول برقراری ارتباط میان دستگاههای موجود در شبکه است. همچنین بسته های دیتا در شبکه توسط SWITCH ارسال و دریافت میشوند.

سوئیچ سوییچ شبکه چیست

 

سوئیچها وظیفه ی انتقال بسته های اطلاعات را با معین کردن یک مک آدرس برای هر دستگاه انجام میدهند. در این میان مدلهای مختلف سوییچ دارای ویژگیهای مختلفی مانند پورت استک، پورت PoE ، پورت SFP و… هستند. سوییچ سیسکو WS-C2960X-24TD-L نیز دارای دو پورت استک و SFP است که در ادامه به توضیح مختصری از این ویژگیها میپردازیم.

سوئیچ سوییچ 2960X 24TDL سیسکو

پورت استک: در صورتی که در سازمان خود تعدادی بیشتر از دو عدد سوئیچ داشته باشید، مدیریت و پیکربندی آنها به صورت جداگانه عملی زمانبر و سخت خواهد بود. با استفاده از پورت STACK شما میتوانید سوییچهای خود را توسط کابل مخصوص به یکدیگر متصل کنید. با این عمل شما یک سوئیچ بزرگ واحد خواهید داشت و تنها همان یک سوئیچ را مدیریت خواهید کرد.

پورت SFP: کلمه ی SFP مخفف سه واژه ی Small form-factor pluggable است. پورت SFP بر روی یک سوئیچ یک پورت همه کاره است. توسط پورت SFP میتوانید انواع ماژولها و کابلها با سرعتهای مختلف را به سوئیچ خود متصل کنید.

 

برتری سوییچهای سیسکو نسبت به سایر برندها چیست؟

  • سوئیچهای سیسکو دارای بالاترین سطح امنیت نسبت به سایر برندها هستند و دلیل این امر ویژگیهایی مانند فایروال است.
  • سیسکو دستگاههای با طولانی ترین عمر مفید را به بازار ارائه میدهد. به همین دلیل است که خرابی در این سوییچها بسیار کم است.
  • امکان از بین رفتن بسته های دیتا در CISCO بر خلاف سایر برندها وجود ندارد.
  • تمامی تجهیزات این برند در دسترس و قابل تعمیر هستند.
  • دارای مدلها و سریهای مختلفی هستند.

 

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TD-L

آنچه از این سوئیچ سیسکو میدانیم به شرح زیر است:

  1. این سوئیچ دارای 24 عدد پورت اترنت با سرعت گیگ (10/100/1000) است.
  2. دارای دو عدد پورت آپلینک از نوع SFP 10G است.
  3. در رکمونت تنها یک واحد را اشغال میکند(1U).
  4. دارای پورت استک است و با حداکثر 8 سوئیچ دیگر استک میشود.
  5. پهنای باند سوییچ سیسکو WS-C2960X-24TD-L معادل 80G است.
  6. دارای رم با ظرفیت 512 مگابایت و فلش مموری با ظرفیت 128 مگابایت است.
  7. دارای پورت کنسول از نوع USB Type-B و اترنت RJ-45 است.
  8. محدوده ولتاژ 24TDL معادل 110 تا 240 ولت است.
  9. سیستم عامل آن از نوع IOS LAN BASE است.
  10. این سوئیچ پروتکل های تحت شبکه از قبیل STP , VLAN , HTTP , HTTPS , SSH , Telnet , Syslog , QOS , IEEE 802.1p , CiscoWork , SNMP v1, v2c, v3 و … را پشتیبانی می کند.
  11. ظرفیت داخلی سوییچ 2960X 24TDL سیسکو در حدود 20Gbps می باشد.
  12. این سوئیچ پروتکل های مدیریتی از قبیل SNMP-MPD-MIB SNMP-NOTIFICATION-MIB SNMP-TARGET-MIB SNMPv2-MIB TCP-MIB UDP-MIB و … را پشتیبانی می کند.

قیمت خرید مشخصات سوئیچ سوییچ سیسکو CISCO WS-C2960X-24TD-L

قیمت سوییچ 2960X 24TDL سیسکو در سایتهای معتبر خارجی مانند آی تی پرایس(ITPrice) در حدود 2900دلار است و شما کاربر محترم میتوانید به راحتی از ایران با پایینترین قیمت بازار سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TD-L را از شبکه گستران فرابورس خرید نمایید.

شایان ذکر است که شبکه گستران فرابورس یک شرکت ثبت شده ی معتبر در زمینه تمامی تجهیزات شبکه مانند سرور اچ پی، سوئیچ سیسکو، ورک استیشن اچ پی و… است. تمامی محصولات موجود دارای گارانتی معتبر میباشند.پس با خیالت راحت خرید نمایید.

 

نما و اکسسوی

در تصویر زیر پنل جلویی سوئیچ 2960X 24TDL سیسکو نشان داده شده است:

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TD-L

  1. پورت مدیریت اترنت
  2. دکمه حالت
  3. چراغهای سوئیچ (شامل چراغهای SYST و STAT و SPEED و RPS و MAST و STACK)
  4. پورت کنسول از نوع USB mini Type B
  5. پورتهای USB Type A
  6. پورت ماژول SFP
  7. 24 عدد پورت گیگ (10/100/1000)
  8. چراغهای کنسول
  9. چراغ MGMT
  10. پورت کنسول RJ-45

و همچنین پنل پشتی سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TD-L در تصویر زیر به نمایش گذاشته شده است:

WS 2960X 24 TD L CISCO SWITCH

  1. پوشش و اسلات ماژول استک
  2. خروجی فن
  3. اتصال RPS
  4. اتصال پاور AC

ماژولها و کابلهای قابل استفاده برای C2960X 24 TD L به شرح جدول زیر است:

مدل شرح
CAB-CONSOLE-RJ45 کابل کنسول با طول 6 فوت با سری USB Type A و USB Type mini-B
CAB-CONSOLE-USB کابل کنسول با طول 6 فوت با سری RJ45 و DB9F
GLC-SX-MMD ماژول گیرنده/فرستنده سیسکو 1000BASE-SX از نوع SFP و MMF و DOM و 850 نانومتر
GLC-LH-SMD ماژول گیرنده/فرستنده سیسکو 1000BASE-LX/LH از نوع SFP و MMF/SMF و DOM و 1310 نانومتر
CAB-STK-E-1M کابل استک FlexStack سیسکو
C2960X-STACK ماژول استک FlexStack برای سوئیچهای کاتالیست 2960X سیسکو

 

مشخصات فنی کامل
نوع محصول: سوئیچ شبکه کاتالیست گیگ
مدل: WS-C2960X-24TD-L
برند: سیسکو
سری: 2960X
تعداد و نوع پورت: 24 عدد پورت اترنت 10/100/1000
رکمونت: 1U
پورت آپلینک: 2 عدد از نوع SFP 10G
پورت استک: دارد
ماکزیمم سوئیچ قابل استک: 8
پورت PoE: ندارد
پهنای باند استک: 80G
عملکرد ارسال: 95.2Mpps
پهنای باند سوئچینگ: 216Gbps
رم: 512MB
فلش مموری: 128MB
ماکزیمم VALNهای فعال: 1023
سایز جدول مک آدرس: 16000
پردازنده: APM86392 دو هسته ای با فرکانس 600مگاهرتز
پورت کنسول: اترنت RJ45 و USB Type B
محدوده ولتاژ: 110 تا 240 ولت
رکمونت کیت: اختیاری
سیستم عامل: IOS LAN BASE
لایسنس: NERGY-MGT-100-K9 و EW-DO-100-DE
تعداد MTBF در ساعت: 569,520
ابعاد: 44.5×27.9×4.45 سانتی متر
وزن: 4 کیلوگرم
گارانتی: 12 ماه گارانتی معتبر شبکه گستران فرابورس
موجودی: موجود در انبار
نمایش کامل نقد و بررسی
برند

cisco

نوع محصول

سوئیچ شبکه کاتالیست گیگ

مدل

WS-C2960X-24TD-L

سری

2960X

تعداد و نوع پورت

24 عدد پورت اترنت 10/100/1000

رکمونت

1U

پورت آپلینک

2 عدد از نوع SFP 10G

پورت استک

دارد

ماکزیمم سوئیچ قابل استک

8

پورت PoE

ندارد

پهنای باند استک

80G

رم

512MB

فلش مموری

128MB

پردازنده

APM86392 دو هسته ای با فرکانس 600مگاهرتز

پورت کنسول

اترنت RJ45 و USB Type B

محدوده ولتاژ

110 تا 240 ولت

سیستم عامل

IOS LAN BASE

ابعاد

44.5×27.9×4.45 سانتی متر

وزن

4 کیلوگرم

گارانتی

12 ماه گارانتی معتبر شبکه گستران فرابورس

موجودی

موجود در انبار

نمایش همه مشخصات کالا
دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش