سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TD-LCisco WS-C2960S-24TD-L Network Switch
0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: cisco شناسه محصول: 12345644

در انبار موجود نمی باشد

سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TD-LCisco WS-C2960S-24TD-L Network Switch

0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: cisco شناسه محصول: 12345644
ویژگی های محصول
  • سوئیچ سیسکو 24 پورت
  • از سری 2960S
  • 24 عدد پورت گیگ
  • قابل استک
  • دارای پورت آپلینک SFP
  • + موارد بیشتر - بستن
  • 12 ماه گارانتی معتبر شبکه گستران فرابورس
  • آماده ارسال فوری با پیک به تهران و به سراسر کشور به صورت زمینی و هوایی
  • بسته بندی و ارسال توسط شبکه گستران فرابورس

12,000,000 تومان

نقد و بررسی اجمالی

سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TD-L دارای 24 عدد پورت گیگ (سرعت 10/100/1000) از سری 2960 و خانواده S و همچنین رکمونت 1U است. این سوئیچ دارای پورت SFP نیز میباشد.

نقد و بررسی

سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TD-L

سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TD-L از خانواده ی 2960 و سری S میباشد که دارای 24 عدد پورت با سرعت گیگ (10/100/1000) است. سوییچ 2960S 24TDL سیسکو در رک تنها یک واحد را اشغال مینماید و دارای پورت آپلینک SFP نیز میباشد. به علاوه قیمت این سوئیچ بسیار مناسب است و برای هر سازمانی قابل استفاده میباشد.

در این مقاله میخواهیم به مشخصات، قیمت و خرید سوییچ سیسکو 24 پورت WS-C2960S-24TD-L بپردازیم. با ما همراه باشید.

مدت زمان مطالعه مقاله: تنها 4 دقیقه

 

سوئیچ شبکه چیست و وظیفه ی آن چیست؟

سوییچ یکی از سخت افزارهایی است که در شبکه استفاده میشود. وظیفه ی اصلی این سخت افزار برقراری ارتباط میان دستگاههای موجود در شبکه(مانند PC، دوربین، IP Phone و…) است. به علاوه switch ها توانایی ارسال و دریافت بسته های دیتا(data) میان دستگاههای شبکه را دارند و این وظیفه را توسط اختصاص مک آدرس به هر دستگاه انجام میدهند.

سوئیچ سوییچ شبکه چیست

انواع این سخت افزار دارای ویژگیهای مختلفی مانند پورت استک، پورت PoE ، پورت SFP و… است. به طور مثال پورت PoE توانایی تامین برق مورد نیاز دستگاه متصل به خود را نیز دارد. توسط پورت استک میتوانید تعدادی سوییچ را به یکدیگر متصل کرده و از آنها به عنوان یک سوئیچ واحد استفاده کنید.

پورت SFP نیز یک پورت همه کاره است که قابلیت اتصال انواع مختلفی از ماژولها و کابلها را به سوئیچ اضافه میکند. سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TD-L نیز دارای این پورت میباشد.

مزایای سوییچهای سیسکو

  • عمر مفید سوئیچهای cisco بسیار طولانی است و برای مدتها در شبکه کار میکنند.
  • امکان خرابی و کرش بسیار پایین.
  • ساخته شده با قطعات بسیار با کیفیت.
  • امکان از بین رفتن بسته های دیتا در سیسکو وجود ندارد بر خلاف سایر برندها مانند دی لینک.
  • دارای مدلها و سریهای مختلف است.

 

سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TD-L 

سوییچ کاتالیست 2960s 24tdl سیسکو یک سوئیچ شبکه ی لایه 2 است که دارای دو مدل مخلف با دو عدد پورت SFP 10G یا SFP 1G میباشد.آنچه از این سوییچ میدانیم در لیست زیر به صورت مختصر ذکر شده است:

  • دارای 24 پورت با سرعت گیگ یعنی 10/100/1000 است.
  • از خانواده سوییچهای سیسکو 2960 و سری S است.
  • سیستم عامل آن از نوع LAN Base میباشد.
  • دارای پورت استک FlexStack سیسکو به صورت آپشنال است.
  • سوییچ سیسکو WS-C2960S-24TD-L در رکمونت تنها یک واحد را اشغال مینماید(1U).

قیمت خرید مشخصات سوییچ سوئیچ 2960S 24TDL سیسکو CISCO

  • ظرفیت سوئیچینگ آن 176Gbps و عملکرد ارسالش معادل 65.5Mpps است.
  • ظرفیت DRAM سوییچ 2960s 24tdl سیسکو 128 مگابایت و ظرفیت فلش مموری آن 64 مگابایت است.
  • محدوده ولتاژ این سوئیچ 24 پورت از 120 تا 230 ولت است.
  • این سوییچ 2960 سیسکو با استاندارهای TUV GS و CISPR 22 Class A و GOST و BSMI CNS 13438 Class A و CISPR 24 و NOM و VCCI Class A ITE و EN55024 و CB و EMC و IEC 60950-1 و UL 60950-1 Second Edition و RoHS و CSA C22.2 No. 60950-1 و FCC Part 15B Class A است.
  • قیمت سوییچ 2960S 24TDL سیسکو در سایتهای خارجی مانند eBay از 900 دلار شروع میشود و شما میتوانید با پایینترین قیمت و گارانتی معتبر سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TD-L را از شبکه گستران فرابورس خرید نمایید. شبکه گستران فرابورس یکی از شرکتهای ثبت شده در زمینه ی تجهیزات شبکه از جمله تمامی سرورهای اچ پی و سوئیچهای سیسکو است.

نما و ماژول و کابل

در تصویر زیر پنل جلویی این سوئیچ 24 پورت را مشاهده مینماییم:

پنل جلویی سوئیچ 24 پورت سیسکو

  1. دکمه حالت
  2. 24 عدد پورت اترنت 10/100/1000
  3. اسلات اول ماژول SFP
  4. اسلات دوم ماژول SFP
  5. پورت مدیریت اترنت
  6. پورت کنسول RJ-45
  7. پورت کنسول USB نوع mini-B
  8. پورت USB نوع A

و همچنین پنل پشتی سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TD-L را در تصویر زیر میبینیم:

پنل پشتی

  1. ماژول استک
  2. خروجی فن
  3. وردوی RPS
  4. ورودی پاور AC

در جدول زیر ماژول و کابلهای قابل استفاده سوییچ 2960S 24RDL ذکر شده است:

مدل کابل یا ماژول شرح
CAB-CONSOLE-RJ45 کابل کنسول با طول 6 فوت با سری RJ45 و DB9F
C2960S-STACK ماژول اختیاری استک FlexStack برای سوئیچهای کاتالیست 2960S سیسکو برای LAN Base
GLC-LH-SM ماژول گیرنده/فرستنده از نوع GE SFP با کانکتور LX/LH
GLC-SX-MMD  ماژول گیرنده/فرستنده از نوع SFP 1000BASE-SX و MMF و DOM با سایز 850 نانومتر

 

مقایسه سوئیچ 2960S 24TDL با سوئیچ هم رده

در جدول زیر این سوئیچ را با سوئیچ هم رده و هم خانواده ی خود سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24PD-L مقایسه مینماییم:

قابلیت / مدل WS-C2960S-24PD-L WS-C2960S-24TD-L
پورت PoE دارد ندارد
تعداد و نوع پورت 24 عدد پورت 10/100/1000 24 عدد پورت 10/100/1000
ظرفیت سوئیچینگ 176Gbps 176Gbps
پورت آپلینک 2 عدد پورت SFP 10G یا دو عدد پورت SFP 1G 2 عدد پورت SFP 10G یا دو عدد پورت SFP 1G
سیستم عامل LAN Base LAN Base
استک دارد دارد

 

مشخصات فنی کامل
نوع محصول: سوئیچ مدیریتی شبکه
مدل: WS-C2960S-24TD-L
برند: سیسکو
سری: 2960S
تعداد و نوع پورت: 24 عدد پورت اترنت گیگ (10/100/1000)
نوع سیستم عامل: LAN Base
رکمونت: 1U
پورت آپلینک: 2 عدد پورت SFP 1G یا 2 عدد پورت SFP 10G
اسلات قابل ارتقا: 1 عدد اسلات ماژول استک
پورت PoE: ندارد
ظرفیت سوئیچینگ: 176Gbps
عملکرد ارسال: 65.5Mpps
رم: 128 مگابایت
فلش مموری: 64 مگابایت
سایز جدول مک آدرس: 8000 ورودی
پروتکلهای مدیریت از راه دور: SNMP 1 و SNMP 2 و RMON 1 و RMON 2 و RMON 3 و RMON 9 و Telnet و SNMP 3 و SNMP 2c و HTTP و HTTPS و TFTP و SSH
الگوریتم کدگذاری: SSL
محدوده ولتاژ: 120 تا 230 ولت
MTBF: 332,958 ساعت
ابعاد: 44.5×38.6×4.5 سانتی متر
وزن: 4.3 کیلوگرم
گارانتی: 12 ماه گارانتی معتبر شبکه گستران فرابورس
موجودی: موجود در انبار
نمایش کامل نقد و بررسی
نوع محصول

سوئیچ مدیریتی شبکه

مدل

WS-C2960S-24TD-L

برند

cisco

سری

2960S

تعداد و نوع پورت

24 عدد پورت اترنت گیگ (10/100/1000)

نوع سیستم عامل

LAN Base

رکمونت

1U

پورت آپلینک

2 عدد پورت SFP 1G یا 2 عدد پورت SFP 10G

اسلات قابل ارتقا

1 عدد اسلات ماژول استک

ظرفیت سوئیچینگ

176Gbps

عملکرد ارسال

65.5Mpps

رم

128 مگابایت

فلش مموری

64 مگابایت

سایز جدول مک آدرس

8000 ورودی

محدوده ولتاژ

120 تا 230 ولت

ابعاد

44.5×38.6×4.5 سانتی متر

وزن

4.3 کیلوگرم

گارانتی

12 ماه گارانتی معتبر شبکه گستران فرابورس

موجودی

موجود در انبار

نمایش همه مشخصات کالا
دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش