ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SRcisco SFP-10G-SR module
0 (0)

0دیدگاه کاربران

در انبار موجود نمی باشد

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SRcisco SFP-10G-SR module

0 (0)

0دیدگاه کاربران

ویژگی های محصول
  • برند: سیسکو
  • نوع:SFP
  • سرعت :10Gbps
  • گارانتی معتبر شبکه گستران فرابورس
  • آماده ارسال فوری به تهران با پیک و به سراسر کشور به صورت زمینی و هوایی
  • بسته بندی و ارسال توسط شبکه گستران فرابورس

500,000 تومان

نقد و بررسی

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR ، از دسته ماژول های SFP میباشد بنابراین نسبت به کابل های انتقال داده دیگر سرعت بیشتری دارد. و سرعت انتقالش معادل 10 گیگابایت در ثانیه میباشد. همچنین از نوع ماژول های multimode نیز میباشد. و رابط های سازگار با آن فیبری میباشند. و با قرار گرفتن بر روی روتر یا سوئیچ و … به آنها امکان اتصال به کابل های فیبر نوری رامیدهد.

خرید ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR

ماژول ها میتوانند single mode و یا multi mode  باشند .همانطور که در ابتدا ذکر شد، ماژول فیبر نوری SFP-10G-SR از نوع مالتی مد است و اصلی ترین تفاوتش با ماژول سینگل مد در اندازه هسته های آن میباشد.هسته های سینگل مد در ابعاد 5 میکرو متر و هسته های مالتی مد 50 میکرو متر هستند. بنابراین سیگنال ها را در پهنای باند بیشتری انقال میدهد. و همچنین با توجه به اینکه برای انتقال دیتاها از چند کانال استفاده میکند و سرعت بیشتری نسبت به سینگل مد خواهد داشت. اما در مقایسه با ماژول های سینگل فاصله کمتری را پوشش میدهد. ماژول مالتی مد به دلیل برد کوتاهی که دارد برای شبکه های داخلی و فواصل کمتر از 2km مناسب است. اما ماژول های سینگل برای زیر ساخت های مخابراتی  و برد های 100 کیلومتری مناسب هستند.

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR:

برند Cisco
نوع SFP multimode
سرعت 10Gbps
فاصله قابل پشتیبانی ماکزیمم 300 متر
موجودی موجود در انبار

قیمت و خرید:

قیمت SFP-10G-SR در سایت های فروشگاهی خارجی مانند itprice و … از $1,036.98 شروع میشود. اما خرید از این فروشگاه ها به صورت مستقیم مشمول هزینه زیادی میشود. شما میتوانید ماژول فیبر نوری SFP-10G-SR را از وارد کنندگان آن تهیه فرمائید. شبکه گستران فرابورس از جمله واردکنندگان مستقیم تجهیزات شبکه و تجهیزات مربوط به آن است. این شرکت با واردات مستقیم و حذف واسطه ها موفق به کاهش حداکثری قیمت شده است . شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تخصصی رایگان با شماره مندرج در نوار بالای صفحه تماس حاصل فرمائید. همچنین میتوانید از طریق منوی سایت و گزینه تماس با ما با مشاورین آنلاین ما در ارتباط باشید. شبکه گستران فرابورس آماده ارائه خدمات به سراسر ایران میباشد.

نمایش کامل نقد و بررسی
دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش