پچ کورد فیبر نوری SC-LC مالتی مود داپلکس

در انبار موجود نمی باشد

پچ کورد فیبر نوری SC-LC مالتی مود داپلکس

ویژگی های محصول
  • پچ کورد فیبر نوری ، کابلی نوری است که دارای دو کانکتور در دو سر کابل است و سیگنال نوری را بین دو دستگاه انتقال می دهد .
  • نوع تابش: مالتی مود
  • تعداد فیبر : داپلکس
  • متراژ : 2 متر (  1 , 3 , 5 , 10 متری هم موجود است)
  • قطر هسته کابل: 9 میکرون
  • نوع کانکتور: FC-SC
  • این محصول پچ کورد SC-Lc مالتی مود داپلکس از برند معتبر نگزنس است.
  • *برای اطلاع از قیمت روز این محصول با ما تماس بگیرید : 88344258-021
  • + موارد بیشتر - بستن

49,000 تومان

نقد و بررسی

پچ کورد فیبر نوری SC-LC مالتی مود داپلکس

پچ کورد فیبر نوری sc-lc  ؟ پچ کورد فیبر نوری ، کابلی نوری است که دارای دو کانکتور در دو سر کابل است و سیگنال نوری را بین دو دستگاه انتقال می دهد . قیمت  پچ کورد فیبر نوری 1 متری در اطلاعات محصول درج شده است .

این محصول پچ کورد فیبر نوری sc-lc  مالتی مود داپلکس است .

 

پچ کورد فیبر نوری 1 متری

 

مشخصات کلی پچ کورد فیبر نوری :

پچ کوردهای فیبر نوری دارای انواع کانکتور،از جمله  ,LC, SC, FC, ST, MU, E2000 و MTRJ هستند.

پچ کورد فیبر نوری با توجه به تعداد هسته یا کور  کانکتور به دو دسته Simplex و Duplex تقسیم می شوند.

پچ کورد فیبر نوری با توجه به تعداد فیبر موجود در کابل به دو نوع سینگل مود (Single Mode ) و مالتی مود (Multi Mode ) تقیسم میشوند .

فیبر سینگل مود نور را در یک جهت منتشر میکند و در مسافت های طولانی تر استفاده می شود . اما سرعت کمتری نسبت به فیبر مالتی مود دارد.

پچ کورد فیبر نوری sc-lc مالتی مود ، نور را در چند جهت و همزمان پخش میکند.

این پچ کورد در مسافت های زیر 500 استفاده میشود .

سرعت فیبر مالتی مود سبت به فیبر سینگل مود بیشتر است .

در صورت استفاده از فیبر مالتی مد در مسافت های طولانی تر باید رپیتر استفاده شود .

رنگ پچ کورد های فیبر نوری سینگل مود زرد و برای فیبر های مالتی مود نارنجی یا آبی است.

با توجه به سینگل یا ملتی مود بودن پچ کورد ، قطر غلاف و هسته کابل متفاوت است .

قطر غلاف فیبر سینگل مود 125 میکرون و قطر هسته آن برار با 9 میکرون می باشد .

قیمت  پچ کورد فیبر نوری 1 متری را در بالای این صفحه مشاهده کنید .

*شرکت شبکه گستران فرابورس دارای چندین سال تجربه،تامین کننده محصولات اکتیو و پسیو شبکه میباشد.

*فروش انواع پچ کورد اترنت و پچ کورد فیبر نوری از خدمات ما است.

ادامه مطلب
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ کورد فیبر نوری SC-LC مالتی مود داپلکس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+

+

آیا خرید این محصول را به دوستانتان پیشنهاد می کنید؟

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.