پچ کورد فیبر نوری LC-LC مالتی مود داپلکس

در انبار موجود نمی باشد

پچ کورد فیبر نوری LC-LC مالتی مود داپلکس

ویژگی های محصول
  • پچ کورد فیبر نوری ، کابلی نوری است که دارای دو کانکتور در دو سر کابل است و سیگنال نوری را بین دو دستگاه انتقال می دهد .
  • این محصول پچ کورد LC-Lc مالتی مود داپلکس است .
  • متراژ : 2 متر (  1 , 3 , 5 , 10 متر هم موجود است)
  • *برای اطلاع از قیمت روز این محصول با ما تماس بگیرید : 88344258-021
  • + موارد بیشتر - بستن

55,000 تومان

نقد و بررسی

پچ کورد فیبر نوری LC-LC مالتی مود داپلکس

پچ کورد فیبر نوری ، کابلی نوری است که دارای دو کانکتور در دو سر کابل است و سیگنال نوری را بین دو دستگاه انتقال می دهد .

  • این محصول پچ کورد LC-Lc مالتی مود داپلکس است .
  • متراژ : 2 متر (  1 , 3 , 5 , 10 متر هم موجود است)

*برای اطلاع از قیمت روز این محصول با ما تماس بگیرید : 88344258-021

 

پچ کورد فیبر نوری LC-LC ؟ پچ کورد فیبر نوری ، کابلی نوری است که دارای دو کانکتور در دو سر کابل است و سیگنال نوری را بین دو دستگاه انتقال می دهد .

این محصول پچ کورد فیبر نوری LC-Lc مالتی مود داپلکس است .

*برای اطلاع از قیمت روز این محصول با ما تماس بگیرید : 88344258-021

 

مشخصات کلی پچ کورد های فیبر نوری :

پچ کورد فیبر نوری دارای انواع کانکتور،از جمله  ,LC, SC, FC, ST, MU, E2000 و MTRJ هستند.

پچ کورد های  فیبر نوری با توجه به تعداد هسته یا کور کانکتور به دو دسته Simplex و Duplex تقسیم می شوند.

پچ کورد فیبر نوری با توجه به تعداد فیبر موجود در کابل به دو نوع سینگل مود (Single Mode ) و مالتی مود (Multi Mode ) تقیسم میشوند .

فیبر سینگل مود نور را در یک جهت منتشر میکند . اما سرعت کمتری نسبت به فیبر مالتی مود دارد.

فیبر سینگل مود معمولا و در مسافت های طولانی تر استفاده می شود .

فیبر مالتی مود ، نور را در چند جهت و همزمان پخش میکند .پچ کورد فیبر نوری

معمولا فیبر مالتی مد در مسافت های زیر 500 استفاده میشود .

سرعت فیبر مالتی مود سبت به فیبر سینگل مود بیشتر است .

در صورت استفاده از پچ کورد مالتی مد در مسافت های طولانی تر باید رپیتر استفاده شود .پچ کورد فیبر نوری

رنگ پچ کورد های فیبر نوری سینگل مود زرد و برای فیبر های مالتی مود نارنجی یا آبی است.

با توجه به سینگل یا ملتی مود بودن پچ کورد ، قطر غلاف و هسته کابل متفاوت است .

قطر غلاف فیبر سینگل مود 125 میکرون و قطر هسته آن برار با 9 میکرون می باشد.

*شرکت شبکه گستران فرابورس دارای چندین سال تجربه در واردات و ریفر محصولات شبکه سیسکو و سرور hp و محصولات پسیو شبکه میباشد.

*فروش انواع پچ کورد اترنت و پچ کورد فیبر نوری از برندهای معتبر نگزنس و لگراند از جمله خدمات ماست .

ادامه مطلب
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ کورد فیبر نوری LC-LC مالتی مود داپلکس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+

+

آیا خرید این محصول را به دوستانتان پیشنهاد می کنید؟

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.