پچ کورد فیبر نوری 2 متری FC-SC
0 (0)

0دیدگاه کاربران

در انبار موجود نمی باشد

پچ کورد فیبر نوری 2 متری FC-SC

0 (0)

0دیدگاه کاربران

ویژگی های محصول
  • نوع تابش: سینگل مود
  • تعداد فیبر : داپلکس
  • متراژ کابل: 2 متری
  • قطر هسته کابل: 9 میکرون
  • نوع کانکتور: FC-SC
  • + موارد بیشتر - بستن

38,000 تومان

نقد و بررسی اجمالی

 

 

نقد و بررسی

پچ کورد فیبر نوری 2 متری FC-SC

پچ کورد فیبر نوری FC-SC :

پچ کورد فیبر نوری

  • نوع تابش: سینگل مود
  • تعداد فیبر : داپلکس
  • متراژ کابل: 2 متری
  • قطر هسته کابل: 9 میکرون
  • نوع کانکتور: FC-SC

پچ کورد فیبر نوری FC-SC ؟ کابلی نوری است که دارای دو کانکتور در دو سر کابل است .

این کابل نوری سیگنال نوری را بین دو دستگاه انتقال می دهد .

این محصول پچ کورد فیبر نوری، FC-SC سینگل مود داپلکس است .

*برای اطلاع از قیمت روز این محصول با ما تماس بگیرید : 88344258-021

 

مشخصات کلی پچ کورد،های  فیبر نوری :

پچ کورد فیبر نوری

پچ کورد فیبر نوری دارای انواع کانکتور،از جمله  ,LC, SC, FC, ST, MU, E2000 و MTRJ هستند.

فیبر نوری با توجه به تعداد هسته یا کور کانکتور به دو دسته Simplex و Duplex تقسیم می شوند.

تعداد فیبر موجود در کابل به دو نوع سینگل مود (Single Mode ) و مالتی مود (Multi Mode ) تقیسم میشوند .

فیبر سینگل مود نور را در یک جهت منتشر میکند . اما سرعت کمتری نسبت به فیبر مالتی مود دارد.

فیبر سینگل مود معمولا و در مسافت های طولانی تر استفاده می شود .

فیبر مالتی مود ، نور را در چند جهت و همزمان پخش میکند .

معمولا فیبر مالتی مد در مسافت های زیر 500 استفاده میشود .

سرعت فیبر مالتی مود سبت به فیبر سینگل مود بیشتر است .

در صورت استفاده از پچ کورد مالتی مد در مسافت های طولانی تر باید رپیتر استفاده شود .

رنگ کابل فیبر نوری سینگل مود زرد و برای فیبر های مالتی مود نارنجی یا آبی است.

با توجه به سینگل یا ملتی مود بودن پچ کورد ، قطر غلاف و هسته کابل متفاوت است .

قطر غلاف فیبر سینگل مود 125 میکرون و قطر هسته آن برار با 9 میکرون می باشد.

شرکت شبکه گستران فرابورس دارای چندین سال تجربه در واردات و ریفر محصولات شبکه سیسکو و سرور hp

و محصولات پسیو شبکه میباشد.

*فروش انواع پچ کورد اترنت و پچ کورد فیبر نوری از برندهای معتبر نگزنس و لگراند از جمله خدمات ماست .

نمایش کامل نقد و بررسی
دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش