ماژول فیبر نوری اچ پی HPE MSA 16GB SFP+ C8R24BHPE MSA 16GB C8R24B
0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: HP

در انبار موجود نمی باشد

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE MSA 16GB SFP+ C8R24BHPE MSA 16GB C8R24B

0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: HP

موجود در انبار

ویژگی های محصول
  • برند: اچ پی
  • پارت نامبر: C8R24B
  • سرعت: 16Gbps
  • طول موج: 850nm
  • + موارد بیشتر - بستن
  • گارانتی معتبر شبکه گستران فرابورس
  • آماده ارسال فوری به تهران با پیک و سراسر کشور به صورت زمینی و هوایی
  • بسته بندی و ارسال توسط شبکه گستران فرابورس

6,500,000 تومان

نقد و بررسی

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE MSA 16GB SFP+ C8R24B

آشنایی با محصول:

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE MSA 16GB SFP+ C8R24B ، با طول موج 850nm و سرعت 16 Gbps به انتقال اطلاعات با بهترین سرعت و کیفیت میپردازد. این ماژول از نوع SFP+ بوده و با پارت نامبر C8R24B عرضه میشود. از جمله مدیا های قابل پشتیبانی در این محصول میتوانیم به Optical Fiber یا کابل ها و پچ کورد های فیبر نوری اشاره کنیم . این پچ کورد ها رابط بین fibber channel ها و کارت شبکه و یا کارت HBA (کارت HBA سرور اچ پی SN1000Q 16GB QW972A) است .

ماژول فیبر نوری اچ پی C8R24B

نحوه کارت این محصول به این صورت است که روی اسلات کارت شبکه قرار گرفته و از یک طرف به کابل فیبر نوری وصل میشود. این کابل با تبدیل اطلاعات الکتریکی به نوری و در مسیر مقابل با تبدیل اطلاعات نوری به الکتریکی انتقال دیتا را انجام میدهد. سریال بندی مجزا و منحصر به فرد و قابلیت نصب آسان از جمله مزایای دیگر این مازول میباشد.

خلاصه مشخصات فنی ماژول فیبر نوری اچ پی C8R24B:

برند HP
شماره فنی C8R24B
وزن 109 g
ابعاد 8* 3 * 0.21 inches
تعداد پردازنده 1
Is Discontinued By Manufacturer ‎No
تاریخ اولین انتشار September 28, 2017
موجودی موجود در انبار

قیمت و خرید:

قیمت C8R24B ، در سایت های فروشگاهی خارجی من جمله Amazon از US$ 562.00 شروع میشود . شما میتوانید این محصول را با کمترین قیمت و بیشترین کیفیت از واردکنندگان مستقیم آن تهیه فرمایید. شرکت شبکه گستران فرابورس وارد و عرضه کننده این تجهیزات آماده خدمات رسانی به سراسر کشور میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی دقیق تر میتوانید با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

نمایش کامل نقد و بررسی
برند

HP

نمایش همه مشخصات کالا
دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش