سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TS-LLCisco WS-C2960X-24TS-LL Network Switch
0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: cisco شناسه محصول: 12345661

در انبار موجود نمی باشد

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TS-LLCisco WS-C2960X-24TS-LL Network Switch

0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: cisco شناسه محصول: 12345661
ویژگی های محصول
  • مدل : WS-C2960X-24TS-LL
  • تعداد پورت :24 عدد
  • سرعت پورت : 10/100/1000 (گیگ)
  • آپ لینک : 2 عدد اسلات فیبر نوری
  • نسخه Lan Lite :Ios
  • + موارد بیشتر - بستن
  • 12 ماه گارانتی معتبر شبکه گستران فرابورس
  • آماده ارسال فوری با پیک به تهران و به سراسر کشور به صورت زمینی و هوایی
  • بسته بندی و ارسال توسط شبکه گستران فرابورس

21,000,000 تومان

نقد و بررسی اجمالی

سوئیچ شبکه سیسکو 24 پورت WS-C2960X-24TS-LL

نقد و بررسی

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TS-LL

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TS-LL یکی از سوئیچهای سری 2960 و از خانواده ی X میباشد. این سوییچ مانند دیگر اعضای خانواده ی خود دارای پورت (24عدد) با سرعت 10/100/1000 است. به علاوه سوییچ 2960X 24TSLL سیسکو دارای 2 پورت آپلینک از نوع SFP و با سرعت 1G است و در رک تنها یک واحد(1U) را اشغال مینماید.

اگر به دنبال سوییچی از نوع 1000 با دو پاور هستید با این معرفی محصول همراه باشید تا به بررسی، قیمت و خرید سوییچ سیسکو WS-C2960X-24TSL-L بپردازیم.

مدت زمان مطالعه این مقاله: فقط 3 دقیقه

 

سوئیچ شبکه چیست و بهترین برند برای خرید کدام است؟

همانطور که شما خواننده ی محترم میدانید سوئیچ یکی از سخت افزارهای مهم در شبکه های کامپیوتریست. این سخت افزار وظیفه ی برقراری ارتباط میان دستگاههای موجود در شبکه LAN را بر عهده دارد(تصویر پایین). دیگر اینکه سوییچها بسته های دیتا(data) میان دستگاههای یک network را ارسال و دریافت میکنند. سوئیچها این وظیفه را با استفاده از تخصیص مک آدرس(mac address) به هر دستگاه انجام میدهند.

سوئیچ سوییچ شبکه سیسکو چیست

سوییچها دارای ویژگیهای مختلفی مانند پورت PoE، پورت Stack ، پورت SFP و… هستند. این ویژگیها باعث ایجاد مدلهای مختلف switchها شده است. سوییچ 2960X 24TSLL سیسکو از میان این ویژگیها تنها دارای 2 پورت SFP و 2 عدد پاور است. در رابطه با برند نیز، بهترین و قدرتمندترین سوئیچها تولید برند Cisco هستند. و دلیل این امر نیز امنیت بسیار بالای دستگاههای سیسکو و عمر مفید بالای آنهاست.

به علاوه تنوع سوئیچ در برند سیسکو بسیار بالاست که هر نیازی از شبکه را پاسخگو هستند. تصور کنید که به دنبال سوییچی هستید که هم تمامی پورتهای آن PoE با سرعت 1000 باشد و هم دارای پورت استک و SFP باشد. در نتیجه کافیست سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48FPS-L را خرید نمایید! این سوئیچ تمامی نیازهای شبکه ای شما را با بالاترین عملکرد پاسخگو خواهد بود!

به علاوه امکان از بین رفتن بسته های دیتا در سیسکو وجود ندارد. در آخر اینکه تمامی این سوییچ ها دارای فایروال و همچنین سیستم عاملی بسیار ساده برای کار هستند (مانند سیستم عامل سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TSL-L).

 

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TS-LL

از سوییچ 24 پورت 2960 24tsll سیسکو چه میدانیم؟

  • دارای 24 پورت اترنت گیگابایت با سرعت 10/100/1000 است.
  • 2 عدد پورت آپلینک از نوع SFP با سرعت 1G دارد.(کاربرد این پورت را در ادامه توضیح خواهیم داد.)
  • بر پایه LAN Lite است.
  • پهنای باند ارسال 24tsll از سری x معادل 50Gbps و همچنین پهنای باند سوئیچینگ آن نیز 100Gbps است.
  • دارای رم با ظرفیت 256 مگابایت و فلش مموری با ظرفیت 64 مگابایت است.
  • پورت استک و یا PoE ندارد.
  • پورت کنسول آن از هر دو نوع USB Type-B و RJ-45 است.
  • قابلیت اتصال به دستگاه پاور ثانوی PWR-RPS2300 را دارد.
  • مجدوده ولتاژ سوییچ سیسکو WS-C2960X-24TSL-L معادل 110 تا 240 ولت است.
  • سیستم عامل آن از نوع IOS LAN Lite  است.(دانلود IOS)
  • لایسنسهای آن شامل NERGY-MGT-100-K9 و EW-DO-100-DE میباشد.
  • دارای قابلیتهایی همچون Jumbo Frames و VLANها و Voice Vlan و CDPv2 و LLDP و… است.

قیمت خرید مشخصات سوئیچ سوییچ سیسکو ws-c2960x-24tsl-l

  • استاندارهای منطبق بر سوییچ 2960x 24tsll سیسکو نیز در جدول زیر آمده است:
IEEE 802.1Q VLAN IEEE 802.1p CoS Prioritization IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1X IEEE 802.1w IEEE 802.1s
IEEE 802.1ab (LLDP) IEEE 802.3ad IEEE 802.3af و IEEE 802.3at
IEEE 802.3ah IEEE 802.3x IEEE 802.3 10BASE-T
IEEE 802.3u 100BASE-TX IEEE 802.3ab 1000BASE-T IEEE 802.3z 1000BASE-X
RMON I و II standards SNMP V1و V2C و V3 IEEE 802.3az

 

قابلیت SFP چیست و کارایی آن چیست؟ پورت SFP یک پورت همه کاره است. به این معنی که توسط این پورت شما میتوانید طیف وسیعی از ماژولها و پورتها را به سوییچ خود متصل کنید. سوئیچ مورد بررسی ما دارای پورت SFP با سرعت 1G است و این یعنی عملیات انتقال توسط این پورت با سرعت 1G انجام میشود.

 

نما و لوازم جانبی قابل استفاده برای سوییچ سیسکو WS-C2960X-24TSL-L

نمای پنل جلویی این سوئیچ به شرح زیر است:

پنل جلویی سوییچ سوئیچ 2960X 24TSLL سیسکو CISCO SWITCH

  1. پورت مدیریت اترنت
  2. دکمه حالت
  3. چراغهای سوئیچ
  4. پورت کنسول از نوع USB mini-Type B
  5. پورتهای USB Type A
  6. پورتهای ماژول SFP
  7. 24 عدد پورت 10/100/1000
  8. چراغ LED
  9. چراغ MGMT
  10. پورت کنسول RJ-45

و همچنین در تصویر زیر پنل پشتی سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TSL-L نشان داده شده است:

پنل پشتی

  1. خروجی فن
  2. اتصال RPS
  3. ورودی پاور AC

ماژول و کابلهای قابل استفاده برای این سوئیچ نیز در جدول زیر ذکر شده اند:

مدل شرح
GLC-LH-SMD ماژول گیرنده/فرستنده نوع SFP و 1000BASE-LX/LH و MMF/SMF و DOM با طول 1310nm
GLC-SX-MMD ماژول گیرنده/فرستنده نوع SFP و 1000BASE-SX و MMF و DOM با طول 850nm
CAB-CONSOLE-RJ45 کابل کنسول با طول 6ft همراه با RJ45 و DB9F
CAB-CONSOLE-USB کابل کنسول با طول 6ft همراه با USB Type A و USB Type mini-B

 

مشخصات فنی و قیمت
نوع محصول: سوئیچ شبکه
مدل: WS-C2960X-24TSL-L
برند: سیسکو
سری: 2960X
تعداد و نوع پورت: 24 عدد پورت اترنت گیگابایت 10/100/1000
تعداد پورت آپلینک: 2 عدد از نوع SFP
سرعت پورت SFP: 1G (2x1G)
پورت PoE: ندارد
پورت استک: ندارد
رکمونت: 1U
پهنای باند ارسال: 50Gbps
پهنای باند سوئیچینگ: 100Gbps
رم: 256MB
فلش مموری: 64MB
پردازنده: پردازنده APM86392 dual core با فرکانس 600MHz
ابعاد: 44.5×27.9×4.5 سانتی متر
وزن: 9.19 کیلوگرم
پورت کنسول: از نوع اترنت rj-45 و usb type b
گارانتی: 12 ماه گارانتی معتبر شبکه گستران فرابورس
موجودی: موجود در انبار
نمایش کامل نقد و بررسی
نوع محصول

سوئیچ شبکه

مدل

WS-C2960X-24TSL-L

برند

cisco

سری

2960X

تعداد و نوع پورت

24 عدد پورت اترنت گیگابایت 10/100/1000

تعداد پورت آپلینک

2 عدد از نوع SFP 1G (2x1G)

رکمونت

1U

پهنای باند ارسال

50Gbps

رم

256MB

پردازنده

پردازنده APM86392 dual core با فرکانس 600MHz

ابعاد

44.5×27.9×4.5 سانتی متر

وزن

9.19 کیلوگرم

پورت کنسول

از نوع اترنت rj-45 و usb type b

گارانتی

12 ماه گارانتی معتبر شبکه گستران فرابورس

نمایش همه مشخصات کالا
دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش