سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24PS-LCisco WS-C2960S-24PS-L Network Switch
0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: cisco شناسه محصول: 123455

در انبار موجود نمی باشد

سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24PS-LCisco WS-C2960S-24PS-L Network Switch

0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: cisco شناسه محصول: 123455
ویژگی های محصول
  • سری 2960
  • دارای 24 پورت گیگ (10/100/1000)
  • داری پورت PoE
  • توان PoE معادل 370 وات
  • رکمونت 1U
  • + موارد بیشتر - بستن
  • 12 ماه گارانتی معتبر شبکه گستران فرابورس
  • آماده ارسال فوری با پیک به تهران و به سراسر کشور به صورت زمینی و هوایی
  • بسته بندی و ارسال توسط شبکه گستران فرابورس

18,500,000 تومان

نقد و بررسی اجمالی

سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24PS-L دارای 24 پورت PoE از نوع گیگ (10/100/1000) است که توان PoE آن معادل 370وات است. همچنین این سوئیچ قابلیت اضافه کردن ماژول استک را نیز دارد.

نقد و بررسی

سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24PS-L

سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24PS-L همانطور که از نام آن پیداست از خانواده سوییچهای 2960 و سری S سیسکو است. این سوئیچ دارای 24 پورت از نوع گیگ (10/100/1000) و دارای قابلیت PoE میباشد. سوییچ 2960S 24PSL سیسکو در رک تنها 1 واحد را اشغال مینماید(1U) و همچنین از ماژول استک پشتیبانی میکند.

در ادامه ی این معرفی محصول میخواهیم به بررسی، قیمت و خرید سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24PS-L بپردازیم. با ما همراه باشید.

مدت زمان مطالعه ی این مقاله: 3 دقیقه

 

سوئیچ شبکه چیست؟

سوییچ یکی از سخت افزارهای شبکه های کامپیوتریست که برای ایجاد ارتباط میان دستگاههای موجود در network به کار میرود. از دیگر وظایف یک switch میتوان به تخصیص یک مک آدرس به هر دستگاه شبکه اشاره کرد. سوئیچ توسط این مک آدرس بسته های دیتا را میان دستگاههای عضو شبکه ارسال و دریافت میکند.

یک سوئیچ میتواند قابلیتی به نام پورت PoE داشته باشد. پورت PoE برق را نیز از طریق کابل شبکه انتقال میدهد. این قابلیت به دستگاههای شما (مانند دوربین، آی پی فون و…) این امکان را میدهد که برق خود را نیز از طریق کابل شبکه ی متصل به سوئیچ تامین نمایند و دیگر احتیاجی به اتصال جداگانه به برق ندارند.(سوییچ سیسکو WS-C2960S-24PS-L نیز دارای پورت PoE با توان 370وات است)

قیمت خرید سوئیچ سوییچ poe سیسکو

چرا سیسکو بخریم؟

سیسکو اصلیترین تولید کننده ی سوئیچهای شبکه در جهان میباشد. سوییچهای ساخته شده توسط cisco دارای برتریهای ذیل میباشند:

  • عمر مفید بسیار طولانی
  • احتمال از کار افتادن یا خرابی بسیار کم
  • تنوع مدل با قابلیت های مختلف
  • در این سوئیچ ها امکان از بین رفتن بسته های data وجود ندارد.
  • امنیت بسیار بالا تامین شده توسط فابروال و کدگذاری منحصر بفرد سیسکو

 

سوئیچ شبکه سیسکو 24 پورت WS-C2960S-24PS-L

سوییچ 2960S 24PSL سیسکو جزو سوئیچ های Midsize enterprise قرار میگیرد. این دستگاه سرویس های مورد نظر را در لایه دو (Layer 2 ) اجرا می کند. با این سوئیچ می توانیم بر فرض مثال شبکه خود را به چندین شبکه بصورت مجازی تقسیم بندی کنیم. این قابلیت با استفاده از تکنولوژی VLAN قابل اجرا است. قابلیتهای این سوئیچ به شرح زیر است:

  1. دارای 24 عدد پورت با سرعت گیگ یا همان 10/100/1000 است.
  2. دارای قابلیت PoE با توان 370 وات میباشد.
  3. در رک یک واحد را اشغال مینماید(1U).
  4. از نوع LAN Base است.
  5. دارای 4 عدد آپلینک SFP 1G است.
  6. از ماژول استک پشتیبانی میکند(توسط اسلات قابل ارتفا).
  7. رم آن دارای ظرفیت 128مگابایت و ظرفیت فلش مموری آن معادل 64 مگابایت است.
  8. قابلیت Auto smart port برای تنظیمات خودکار پورت بر اساس دستگاهی که به آن متصل شده است.( بر اساس نوع دستگاه پورت به‌صورت اتوماتیک کانفیگ می‌شود.)
  9. منبع تغذیه به‌صورت ثابت و internal بوده و فقط بهصورت منبع تغذیه با برق AC تولید شده است.
  10. محدوده ولتاژ این سوئیچ از 120 تا 230 ولت است.

قیمت خرید مشخصات سوییچ سوئیچ 2960s 24psl 24 پورت poe سیسکو

قیمت سوییچ 2960S 24PSL سیسکو در سایتهای معتبر مانند آمازون از 1000 دلار شروع میشود. شما میتوانید با نازلترین قیمت بازار و 12 ماه گارانتی سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24PS-L را از شبکه گسترات فرابورس خرید نمایید. تمامی محصولات شبکه اعم از سرور و ورک استیشن اچ پی، سوییچ سیسکو، رم و هارد و… در شبکه گستران فرابورس با تضمین کیفیت موجود میباشد.

 

نما ، ماژول و کابل

نمای پنل جلویی این سوئیچ PoE به شرح تصویر زیر است:

قیمت خرید مشخصات سوئیچ سوییچ 24 پورت PoE سیسکو

  1. دکمه نشانگر وضعیت
  2. 24 عدد پورت اترنت 10/100/1000 نوع PoE
  3. اسلات ماژول SFP
  4. پورت مدیریت اترنت
  5. پورت کنسول RJ45
  6. پورت کنسول USB (نوع mini B)
  7. پورت USB (نوع A)

و همچنین در تصویر زیر پنل پشتی این سوییچ را مشاهده مینماییم:

پنل پشتی

  1. ماژول استک
  2. خروجی فن
  3. اتصال RPS
  4. ورودی پاور AC

ماژول و کابلهای قابل استفاده برای سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24PS-L نیز در جدول زیر ذکر شده است:

مدل شرح
GLC-LH-SM ماژول transceiver از نوع GE SFP و LX-LH با کانکتور LC
GLC-SX-MMD ماژول transceiver از نوع 1000BASE-SX SFP و MMF و DOM و اندازه 850 نانومتر
CAB-CONSOLE-RJ45 کابل کنسول با طول 6 فوت همراه با RJ45 و DB9F
C2960S-STACK ماژول استک FlexStack مخصوص سوئیچ های کاتالیست سیسکو سری 2960S

و در ادامه میخواهیم این سوئیچ را با سوییچ هم خانواده ی خود یعنی مدل WS-C2960X-24PS-L مقایسه نماییم:

مدل WS-C2960X-24PS-L WS-C2960S-24PS-L
قابلیت PoE دارد دارد
تعداد و سرعت پورت 24 عدد پورت اترنت گیگ 10/100/1000 24 عدد پورت اترنت گیگ 10/100/1000
ظرفیت سوئیچینگ 216Gbps 176Gbps
آپلینک 4 عدد از نوع SFP 1G 4 عدد از نوع SFP 1G
نوع ست LAN Base LAN Base
قابلیت استک دارد دارد

 

مشخصات فنی

نوع محصول: سوئیچ مدیریتی شبکه
مدل: WS-C2960S-24PS-L
برند: سیسکو
سری: 2960S
رکمونت: 1U
تعداد و نوع پورت: 24 عدد پورت اترنت گیگ (10/100/1000)
قابلیت PoE: دارد
ظرفیت PoE: 370W
نوع عملکرد: LAN Base
پورت آپلینک: 4 عدد از نوع SFP 1G
اسلات قابل ارتقا: 1 عدد ماژول استک
ظرفیت سوئیچینگ: 176Gbps
عملکرد ارسال: 41.7Mpps
رم: 128MB
فلش مموری: 64MB فلش
سایز جدول مک آدرس: 8000 ورودی
پروتکل مدیریت از راه دور: SNMP 1 و SNMP 2 و RMON 1 و RMON 2 و RMON 3 و RMON 9 و Telnet و SNMP 3 و SNMP 2c و HTTP و HTTPS و TFTP و SSH
محدوده ولتاژ: 120 تا 230 ولت
سیستم عامل: Cisco IOS LAN Base
ابعاد: 44.5×38.6×4.5 سانتی متر
وزن: 5.77 کیلوگرم
گارانتی: 12 ماه گارانتی معتبر شبکه گستران فرابورس
موجودی: موجود در انبار

 

نمایش کامل نقد و بررسی
نوع محصول

سوئیچ مدیریتی شبکه

مدل

WS-C2960S-24PS-L

برند

cisco

سری

2960S

تعداد و نوع پورت

24 عدد پورت اترنت گیگ (10/100/1000)

رکمونت

1U

قابلیت PoE

دارد

ظرفیت PoE

370W

پورت آپلینک

4 عدد از نوع SFP 1G

اسلات قابل ارتقا

1 عدد ماژول استک

ظرفیت سوئیچینگ

176Gbps

عملکرد ارسال

41.7Mpps

پروتکل مدیریت از راه دور

SNMP 1 و SNMP 2 و RMON 1 و RMON 2 و RMON 3 و RMON 9 و Telnet و SNMP 3 و SNMP 2c و HTTP و HTTPS و TFTP و SSH

محدوده ولتاژ

120 تا 230 ولت

سیستم عامل

Cisco IOS LAN Base

ابعاد

44.5×38.6×4.5 cm

وزن

5.77 کیلوگرم

گارانتی

12 ماه گارانتی معتبر شبکه گستران فرابورس

نمایش همه مشخصات کالا
دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش