آداپتور فیبر نوری فایبرلند SC-SC SM Simplex
0 (0)

0دیدگاه کاربران

در انبار موجود نمی باشد

آداپتور فیبر نوری فایبرلند SC-SC SM Simplex

0 (0)

0دیدگاه کاربران

19,000 تومان

نقد و بررسی اجمالی

آداپتور فیبر نوری فایبرلند SC-SC SM Simplex

نقد و بررسی

آداپتور فیبر نوری فایبرلند SC-SC SM Simplex

اداپتور فیبر نوری

Optic Fibre Adapter Fiberland SC-SC Single Mode Simplex

اداپتور فیبر نوری که جزیی از تجهیزات پسیو شبکه است واسط بین فیبر نوری ای که کانکتور بر روی آن نصب شده و پچ کورد فیبر نوری می باشد. این آداپتور عموما داخل پچ پنل مخصوص فیبر قرار می گیرد و انواع مختلف آن متناسب با نوع کانکتور بصورت دو پورت Duplex یا تک پورت Simplex وجود دارد.
مشخصات فنی اداپتور فیبر نوری فایبرلند SC-SC Single Mode Simplex

برند: Fiberland
نوع کانکتور : SC-SC
نوع کابل: Simplex ,Single Mode

نمایش کامل نقد و بررسی
دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش