پچ کورد فیبر نوری sc-lc نگزنس SC-LC N123.4CLY2 1m
دسته:

در انبار موجود نمی باشد

پچ کورد فیبر نوری sc-lc نگزنس SC-LC N123.4CLY2 1m

دسته:

38,000 تومان

نقد و بررسی

پچ کورد فیبر نوری sc-lc نگزنس SC-LC N123.4CLY2 1m

  • این محصول پچ کورد SC-Lc سینگل مود داپلکس از برند معتبر نگزنس است.
  • متراژ : 1 متر (  2 , 3 , 5 , 10 متری هم موجود است)

*برای اطلاع از قیمت روز این محصول با ما تماس بگیرید : 88344258-021

پچ کورد فیبر نوری sc-lc ؟ پچ کورد فیبر نوری ، کابلی نوری است که دارای دو کانکتور در دو سر کابل است و سیگنال نوری را بین دو دستگاه انتقال می دهد .

این محصول پچ کورد فیبر نوری LC-Lc مالتی مود داپلکس است .

پچ کورد های فیبر نوری به طور معمول به منظور ایجاد ارتباط بین دستگاه های اکتیو شبکه و انتهای سربندی شده کابل های فیبر نوری مورد استفاده قرار می گیرند.دراین خصوص بسته به نوع آداپتور های محل سربندی کابل و نوع کانکتور ورودی دستگاه اکتیو پچ کورد ها نیز با کانکتور مورد نظر تولید می گردند.بر این اساس انواع پچ کورد های فیبر نوری مالتی مود. و سینگل مود با کانکتورهای LC, SC, FC, ST, E-2000, MTRJ و … که بسته به نوع پلیش کانکتور ها APC و PC ، در نوع مالتی مود مانند دسته بندی کابل ها انواع OM1, OM2, OM3, OM4 که تفاوت در سرعت انتقال و حجم اطلاعات دارند تقسیم نمود.

مشخصات فنی پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-LC Single Mode Duplex N123.4CLY2 2m :

  • پچ کورد فیبر نوری نگزنس سینگل مد داپلکس
  • سایز کابل : 1 متر
  • نوع کانکتور : SC-LC

مشخصات کلی پچ کورد فیبر نوری :

پچ کوردهای فیبر نوری دارای انواع کانکتور،از جمله  ,LC, SC, FC, ST, MU, E2000 و MTRJ هستند.

پچ کورد فیبر نوری با توجه به تعداد هسته یا کور  کانکتور به دو دسته Simplex و Duplex تقسیم می شوند.

پچ کورد فیبر نوری با توجه به تعداد فیبر موجود در کابل به دو نوع سینگل مود (Single Mode ) و مالتی مود (Multi Mode ) تقیسم میشوند .فیبر سینگل مود نور را در یک جهت منتشر میکند و در مسافت های طولانی تر استفاده می شود . اما سرعت کمتری نسبت به فیبر مالتی مود دارد.

پچ کورد فیبر نوری sc-lc مالتی مود ، نور را در چند جهت و همزمان پخش میکند .

این پچ کورد در مسافت های زیر 500 استفاده میشود .

سرعت فیبر مالتی مود سبت به فیبر سینگل مود بیشتر است .

در صورت استفاده از فیبر مالتی مد در مسافت های طولانی تر باید رپیتر استفاده شود .

رنگ پچ کورد های فیبر نوری سینگل مود زرد و برای فیبر های مالتی مود نارنجی یا آبی است.

با توجه به سینگل یا ملتی مود بودن پچ کورد ، قطر غلاف و هسته کابل متفاوت است .

قطر غلاف فیبر سینگل مود 125 میکرون و قطر هسته آن برار با 9 میکرون می باشد .

قیمت پچ کورد فیبر نوری 1 متری را در بالای این صفحه مشاهده کنید .

*شرکت شبکه گستران فرابورس دارای چندین سال تجربه در واردات و ریفر محصولات سیسکو و سرور hp و محصولات پسیو شبکه میباشد.

*فروش انواع پچ کورد اترنت و پچ کورد فیبر نوری از برندهای معتبر نگزنس و لگراند ، از جمله خدمات ماست .

ادامه مطلب
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ کورد فیبر نوری sc-lc نگزنس SC-LC N123.4CLY2 1m”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+

+

آیا خرید این محصول را به دوستانتان پیشنهاد می کنید؟

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.