آداپتور فیبر نوری فایبرلند SC-SC SM Simplex

آداپتور فیبر نوری فایبرلند SC-SC SM Simplex

مقایسه

توضیحات

اداپتور فیبر نوری

Optic Fibre Adapter Fiberland SC-SC Single Mode Simplex

اداپتور فیبر نوری که جزیی از تجهیزات پسیو شبکه است واسط بین فیبر نوری ای که کانکتور بر روی آن نصب شده و پچ کورد فیبر نوری می باشد. این آداپتور عموما داخل پچ پنل مخصوص فیبر قرار می گیرد و انواع مختلف آن متناسب با نوع کانکتور بصورت دو پورت Duplex یا تک پورت Simplex وجود دارد.
مشخصات فنی اداپتور فیبر نوری فایبرلند SC-SC Single Mode Simplex

برند: Fiberland
نوع کانکتور : SC-SC
نوع کابل: Simplex ,Single Mode

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آداپتور فیبر نوری فایبرلند SC-SC SM Simplex”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *